Fiat KOGOWSKI ORNETA Fiat KOGOWSKI ORNETA
   
Dostawcze  
 
           
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


O nas


     Historia firmy

Szanowni Państwo

Firma Kogowski Auto Centrum dealer Fiat/Fiat Professional z Ornety prowadzi działalność gospodarczą od 27 lat tzn. od 1983 r. Zakres naszej działalności jest niezmienny, zajmujemy się naprawami samochodów, zatrudniamy 23 osoby.

Oferta z jaką występujemy do naszych klientów jest coraz szersza. Od 10 lat zajmujemy się ubezpieczeniami samochodów oraz sprzedażą samochodów marki FIAT. Kupując nowy samochód można zostawić w rozliczenie samochód, który Państwo posiadacie bez względu na markę samochodu. Firma nasza posiada autoryzację Fiat-a w pełnym zakresie tzn. mechanika, blacharstwo- lakiernictwo.

Współpracujemy z Dealerami innych marek świadcząc im usługi w zakresie napraw powypadkowych. Jesteśmy wykonawcami napraw powypadkowych samochodów na gwarancji dla dealerów takich marek jak Opel, Volkswagen, oraz w samochodach ciężarowych takich marek jak: Daf, Iveco, Volvo.

Program Acoat Selected

Od 2004 roku firma uczestniczy w elitarnym programie ACOAT SELECTED który skupia 20 najlepszych zakładów lakierniczych z całej Polski. W ramach tego programu przechodzimy, kilka razy w roku , trzydniowe szkolenie poświęcone najnowocześniejszym  technologiom lakierniczym w Europie oraz uczestniczymy w pokazach najnowszego  sprzętu  jakim naprawiane są samochody.

Nowoczesna baza maszynowa

Nasza firma posiada niezbędne wyposażenie do napraw mechanicznych i do napraw blacharsko-lakierniczych, własną mieszalnię lakierów, ramę prostowniczą z systemem pomiarowym , automat do napełniania klimatyzacji  automat do spawania aluminium i stali nierdzewnej, oraz urządzenia do wymiany ogumienia. Od roku 2004 posiadamy lakiernię przystosowaną do lakierowania samochodów ciężarowych i autobusów. Jako jedni z pierwszych posiadamy lakiernię przystosowaną do lakierowania lakierami wodnymi. Osoby korzystające z naszych usług, mają możliwość otrzymania samochodu zastępczego na czas naprawy (odpłatnie po niskich stawkach za 1 dobę).

Szkolenia pracowników

Aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług staramy się tak selekcjonować pracowników by w naszym zakładzie pracowali sami najlepsi. Dodatkowo wysyłamy naszych pracowników na specjalistyczne szkolenia które odbywają się przynajmniej cztery razy w roku. Od roku 2007 lakierujemy pojazdy tylko lakierami wodnymi i niskoemisyjnymi co sprawia, że jesteśmy jedną z nielicznych firm przyjaznych dla środowiska.

Mając pewność wysokiej jakośći usług świadczonych przez naszą firmę oraz dużych możliwości technicznych i przerobowych pragniemy zachęcić Państwa do współpracy z naszą firmą.


 
 
 
KOGOWSKI AUTO CENTRUM

ORNETA
GDAŃSKA 23
11-130 ORNETA
Tel.: (55) 2421325
(55) 2421325
e-mail


Wyświetl większą mapę 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies